گام به گام با شماییم...

1  دریافت بهترین پیشنهادهای فنی
2 دریافت نقشه و طرح و ارائه پیشنهادهای فنی
3 مشاوره و بازدید حضوری از پروژه به صورت رایگان 

با هر مشکلی مواجه شدید با ما در تماس باشید.  [email protected] 

 

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه 9:00AM - 6:00PM
پنجشنبه  9:00AM - 2:00PM

مشاوره رایگان فقط با یک تماس با تلفن 5651 2230 - 021

قیمت ترمووود

قیمت ترمووود بر اساس معیارهای زیر تعیین میشوند :

 قیمت ترمووود 

قیمت ترمووود بر اساس کیفیت ،میزان ضخامت ترموود و چوب فرآوری شده و بسته به نوع پروفیل ترمووود و میزان هزینه برش و ابزاری که روی آن شکل گرفته متفاوت است .

قیمت ترمووود بطور واضح تر بر اساس معیارهای زیر تعیین میگردد :

1- چوب ترمووود با توجه به نوع چوب و ضخامت آن قیمت متفاوتی دارد بدین معنی که هرچه ضخامت بیشتر باشد طبعاً قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود .

بطور مثال قیمت ترمووود با ضخامت 20 میلیمتر (2 سانتی ارزان تر از ترمووود با ضخامت 42 میلیمتری میباشد.

2- دومین عامل تعیین قیمت ترمووود گونه و جنس چوب ترمو شده میباشد .

ترمووود تولید شده از گونه درختان نرم چوب، ارزان تر از ترموود تولیدی از درختان سخت چوب میباشد.

بطور مثال چوب درخت کاج یا همان ترمو پاین ارزان تر از چوب درخت زبان گنجشک یا همان ترمواش میباشد . خاستگاه درختان نرم چوب معمولا جنگل های اروپایی و خاستگاه درختان سخت چوب کشورهای آمریکایی و مناطق حاره ای میباشد .

3-  سومین عامل تعیین کننده قیمت ترمووود که کمتر به آن توجه میگردد کیفیت و استانداردهای حین تولید میباشد بدین معنی که اگر فقط کمی از زمان حرارت دهی لازم در کوره به الوارهای چوب کمتر باشد هزینه تولید و قیمت ترمووود 25 درصد اختلاف قیمت خواهد داشت شرکت زیباوود با انتخاب تولید کننده های باکیفیت فنلاندی که همگی استانداردهای لازم را رعایت کرده و تحت کنترل بازرسان انجمن بین المللی ترمووود فنلاند قرار دارند از لحاظ کیفیت اطمینان خاطر مشتریان را فراهم نموده است .

4-  چهارمین عامل تعیین کننده قیمت ترموود هزینه برش و ماشینکاری میباشد.

پروفیل ترموود تولید شده در مرحله اولیه به شکل ساده یا همان پروفیل SHP  میباشد و کلیه پروفیل ها پس از آن بنا به درخواست بازار و عملیات ماشین کاری به شکل های فاق و زبانه،UTS ، UTV ، UYL ، HLLو ... در می آید .

5-   یکی از نکات مهم تعیین کننده قیمت ترموود فنلاندی نرخ تبدیل ارز یورو و دلار و میزان تعرفه های گمرکی میباشد و متاسفانه در ایران با توجه به نواسانات ارزی قیمت ترمووود نیز در مقاطع مختلف دارای تغییر میباشد .

بالا