به حساب کاربری خود وارد شوید
؟
؟
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)

ما مفتخر به معرفی شرکت مهندسی نما زیباوود ( zibawood ) به عنوان یکی از مجموعه شرکت های ساختمانی زیبا هستیم که به طور مستمر راهکارهای جامع و مهندسی نمای ساختمان را به کارفرمایان،معماران و شرکت های پیمانکاری و عمرانی از زمان آغاز بکار خود در سال 1385 ارایه میکند . نگاه حرفه ای و مهندسی به نمای ساختمان و لزوم کاربرد مصالح نوین در این رابطه،باعث شکل گیری همکاری با شرکت های اروپایی و واردات محصولات مدرن نما گردیده است .

 زیباوود به عنوان مجموعه ای متمرکز و تخصصی در زمینه بکارگیری محصولات چوبی در ساختمان،پس از مطالعه و بررسی و تحقیقات تخصصی، همکاری خود را با شرکت های Ekosampo فنلاند، بعنوان اولین تولیدکننده ترمووود فنلاند و شرکت Karava فنلاند که علاوه بر عضویت در انجمن بین المللی ترمووود فنلاند سابقه ای دیرینه در زمینه طراحی و ساخت سونا در جهان دارد را به عنوان شرکای تجاری خود در زمینه  تامین انواع چوب نما ، ترمووود آغاز نمود.

 شرکت زیباووود  با انتخاب واخذ نمایندگی شرکت های بریلوکس ( Brillux ) آلمان به عنوان بهترین تولید کننده رنگ در اروپا و شرکت رنگ Woca دانمارک به عنوان کاملترین مجموعه نگهداری ورنگ آمیزی محصولات چوبی در جهان، به عنوان شرکای تجاری خود در زمینه رنگ ترمووود و نگهداری از محصولات چوبی، مجموعه خدمات خود را توسعه بخشیده است .

در هر پروژه ای همیشه حرف جدیدی نهفته است، موضوعی برای اکتشاف و ابداع یک کار جدید که سهولت و کیفیت بهتری را نوید می دهد. این موضوع، شرکت را در زمینه اجرای نماهای خاص بعنوان راهنما به جامعه شرکتهای نماسازی معرفی می نماید. مهم نیست که چالش پروژه های مشتریان ما تا چه اندازه باشد، مهم این است که ما بهترین راه حل، پرسنل با میل تعهد به انجام کار درست و صحیح را ارائه می دهیم.

ما علاوه بر طراحی و اجرای نمای  پروژه های دولتی و خصوصی، تعهدی ایجاد می کنیم برای درک هر چه بهتر نیازهای مشتریان و همچنین ارائه بهترین راه حل های موجود برای هر پروژه.رویکرد خلاقانه،ارایه خدمات کامل و بر پایه مهندسی در زمینه انواع نما و محصولات چوبی، باعث متمایز شدن این شرکت از مابقی شرکتهای همکار گردیده، و به همین دلیل پروژه های ما موفق به کسب تقدیرنامه می گردند. در همین راستا همواره وجود یک منبع اطلاعات جامع در خصوص نمای چوبی احساس میشد که بتواند اطلاعات کاملی در خصوص انواع نمای ترمووود به مشتریان ارائه دهد تا بتوانند در خصوص انتخاب بهترین متریال نما برای پروژه خود تصمیم گیری نمایند، خوشبختانه با تلاش همکاران ما در مجموعه زیباوود این امر میسر شده و اطلاعات انواع نمای چوبی،دکینگ،آلاچیق،پرگولا و ... در حال حاضر بر روی وب این سایت جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است . لازم به ذکر است که در این امر هنوز به تکامل نرسیده ایم اما لحظه به لحظه در حال کامل تر کردن این مجموعه هستیم .

 

چرا زیـــبـــاوود را انتخاب میکنم؟!

تسلط تیم فنی شرکت
تیم فنی شرکت طرح زیبا کامل ترین اطلاعات راجب مصالح و نحوه اجرای نمای ساختمانم را در اختیارم میگذارد.
طراحان قوی
شرکت طرح زیبا آتلیه طراحی متشکل از طراحانی خلاق و حرفه ای در زمینه طراحی نما دارد.
اجرای پروژه های دولتی- خصوصی
اجرای پروژه شرکت هایی چون اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران،شرکت گلرنگ،بانک سامان...
مشاهده آخرین پروژه ها
از طریق مشاهده آخرین پروژه اجراشده توسط شرکت در خصوص کیفیت اطمینان حاصل کردم .
بیمه نامه
ارائه ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر پس از اتمام کار
نظارت دقیق
نظارت دقیق تیم فنی بر عملکرد تیم اجرایی شرکت و همراهی با کارفرما تا زمان اتمام کار
سرعت، ظرافت، زیبایی
تاکید شرکت بر اجرای طرح های منحصر به فرد در هر پروژه ، اجرای سریع و با کیفیت پروژه ها
انعطاف پذیری در قرارداد
انعطاف پذیر بودن شرکت در خصوص نحوه قرارداد اجرای نما
 
 

رونـــد کـــاری

روند کاری زیـــبـــاوود به شکل زیر است:
 • ۱
  ارتباط با کارشناسان فروش
 • ۲
  ارائه طرح
 • ۳
  بازدید و استعلام
 • ۴
  اجرای دقیق نمای دلخواه شما
ارتباط با کارشناسان فروش
در مرحله اول ارتباط و آشنایی اولیه با شما مد نظر ماست.
 
منو